Арнаутовиќ знае кој е најопасниот играч во составот на Рисовите

Австрискиот напаѓач не се осмели да го потцени тимот на Ангеловски

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *