Арсенал и Тотенхем „се тепаат“ на чиј стадион да биде борбата Џошуа – Пулев

Лондонските ривали сакаат да се надмудруваат во секакви параметри, не само фудбалски.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *