Арсенал подготвен да плати 40 милиони евра за играч кој пред 10 дена стана европски првак

Топчиите нема да жалат пари.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *