Артета: Ме боли кога на ТВ ги гледам сите тие тимови во Европа, а Арсенал го нема

На менаџерот на Топчиите болно му е кога гледа европски натпревари.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *