Асистенцијата на Рибери за голот на Кјеза против Интер е врв, потег на денот (Видео)

Секоја чест за велемајсторот кој покажа дека фудбалот се игра и со мозок.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *