АСОМ: Обложувалниците строго ги следат сите протоколи

Уплата и исплата на тикетите ќе се врши непречено, шалтерски, без задржување во објектите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *