Астон вила потпиша историски договор – Буендија им ја испразни касата за 34 милиони евра

Премиерлигашот го направи рекордниот трансфер во клупската историја за да го ангажира 24-годишниот Аргентинец од Норвич.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *