Атлетико со пенали му го расипа јубилејот на Меси (Видео)

Барселона и Атлетико одиграа 2:2 во дербито на 33-тото коло и на меч на кој Меси го постигна 700-тиот гол во кариерата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *