Австрија е опасна, но вечерва без муниција „пукаше“ кон Гордиот Албион (видео)

Taлентот на Арсенал го реши вториот противник на Македонија во групната фаза.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *