Австријците се тешат: Ќе биде подобро на ЕП

Нашиот прв противник на шампионатот имаше серија од 8 меча без пораз, но сега на ЕП оди со незгодна низа од три меча без победа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *