Автоголот во Кратово е еден од најголемите киксови во фудбалскиот викенд во Европа (Видео)

Стоперот на Силекс немаше среќа, топката го погоди во нога и заврши зад грбот на голманот Божиновски.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *