Азар го одбивал ПСЖ бидејќи во Франција сака да игра само за еден клуб

Старата љубов тешко се заборава.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *