Азар: Не планирам да си одам од Мадрид

Ги олесни Кралевите за повеќе од 100 милиони евра, повредите го спречија да ги оправда средствата, но Азар се надева дека ќе добие уште една шанса да се докаже на „Сантијаго Бернабеу“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *