Азар за година дена во Реал пропушти повеќе меча отколку во Челзи за седум сезони

Кралскиот клуб уште нема видено аир од засилувањето кое го платија 100 милиони евра.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *