Баерн е казнена експедиција, Гројтер тргна да му даде гол и веднаш доби казна (Видео)

Од грешка во одбраната до феноменална трансформација и напад за водечки гол што го постигна Томас Милер

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *