Баерн ја обои „Алијанц арена“ како виножито, премерлигашка ѕвезда призна дека е геј

Борбата против хомофобијата се изразува на разни начини.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *