Баерн ќе тренира на три различни терени за да се избегне заразата

Германскиот првак чека дозвола од градските власти за да се врати во тренажен процес.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *