Баерн Минхен му честиташе на Медведев за победата над Ѓоковиќ и му подготви подарок (Видео)

Радост во баварскиот гигант за триумфот на рускиот тенисер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *