Баерн не заборава, во квотите на денот убав коефициент дека Баварците ќе ја торпедираат Борусија М.

За трите денешни квоти на денот во Sport Life, вкупната квота изнесува 9.43.

За мечот од португалската лига помеѓу Санта Клара и Спортинг Лисабон, предлог во квоти на денот е да се типува со комбиниран знак 2 & 2-4, што носи коефициент од 2.25. Спортинг се бори за титула, фаворит е, и би требало да победи.

Потоа следува квота од 2.15 за играта дека Баерн Минхен ќе победи и ќе даде барем три гола на средбата со Борусија Менхенгладбах. Германскиот првак има голем мотив да извојува убедлива победа, бидејќи пред неколку месеци беше понижен на гости во Менхенгладбах со 0-5 во меч од Купот.

Предлог во Квоти на денот е и да се одигра „2 & 1+ второ“ на мечот Бордо – Марсеј. Коефициентот е 1.95 во Sport Life.

Трите натпревари со овие варијанти можат да се одиграат на ист тикет, или да се комбинираат со сите останати игри од билтенот и дневниот додаток во Sport Life.

- Оглас -

Најнови вести