Баерн не знае што го снајде, водеше со 2-0 и загуби!

По 26 минути Баварците имаа два гола плус, колкава ли беше квотата тогаш дека ќе загубат?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *