Луда трка во Арагон што ќе се памети – Бањаја издржа во финишот и го победи Маркес (Видео)

Имаше пет претркувања во последните три круга, но редоследот не се менуваше и победи мотоциклистот од Италија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *