Барди чека негативен тест утре или задутре, Македонија со нетрпение го чека бомбардерот на терен

Според протоколите за ковид-19, во следните два дена Енис ќе се тестира, а ако се покаже дека нема ковид-19, ќе се приклучи на тренинзите на репрезентацијата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *