Барди: Да покажеме дека Македонија игра врвен фудбал

Една од ѕвездите во нашиот национален состав навреме ја доби битката со ковид-19 и ќе биде фит за стартот на Европското првенство.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *