И Алиоски е мајстор за слободни удари, Адеми израмни против Израел (Видео)

Најдобриот стрелец во нашата група Еран Захави погоди во 55-тата минута и ги казни нашите утки во првото полувреме, но, за среќа, брзо се вративме во игра со погодокот на Адеми.

Слични вести...