Барди и на вториот тест е позитивен на корона-вирусот

Остануа неизвесноста до самиот почеток на ЕП.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *