Барса даде четири гола за полувреме, па застана да не ја потопи комплетно Жолтата подморница (Видео)

Ансу Фати и Лионел Меси блескаа на деби-мечот за Каталонците во новата сезона во Ла Лига, а гостите се спасија од поголема катастрофа.

Слични вести...