Барса, Наполи, Баер Леверкузен… има двојки за мерак во Супер типот на Sport Life (Фото)

Супер типот на Sport Life веќе стандардно е мешан состав со 16 натпревари од различни спортови, а има специјални коефициенти со вкупно 60 различни варијанти на игри.

Веднаш се забележуваат одличните коефициенти, кои се дополнително зголемени за победи на Барселона против Бетис во Ла Лига, потоа и на Наполи со Торино во Серија А и на Баер Леверкузен против Хофенхајм во Бундеслигата.

Трите фаворити се гости, а коефициентите во Супер типот на Sport Life за нивни победи се над 2 коефициент.

Во понудата со 16 натпревари има и многу тенис и хокеј на мраз и како и секогаш голем избор за специјален џокер за добитни тикети во Sport Life.

- Оглас -

Најнови вести