Барса се заштити, Педри официјално останува до јуни 2026 година

Откупната клаузула за „тинејџерот од соништата“ е 1 милијарда евра.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *