Барселона доминираше во кошаркарското Ел Класико и го освои Купот на Шпанија

Каталонците го добија првото полувреме со 21 поен разлика, ослабениот Реал немаше шанса.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *