Барселона и Атлетико го играат мечот на сезоната во Ла Лига, зачин е што никому не му одговара реми

Каталонците немаат избор освен победа, а и на лидерот од Мадрид не му конвенира нерешен резултат, најмногу поради правилото што одлучува за првак во Шпанија

Слични вести...