Барселона има два пеколни плана

Каталонците бараат начин како да се вратат во нормала по нокаутот со заминувањето на Меси.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *