Барселона со порака: Ќе направиме сѐ за да го вратиме Нејмар

Каталонскиот гигант не се откажува од идејата да го врати Бразилецот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *