Басконија ја надмудри Барселона во последен миг за титулата во Шпанија (Видео)

Аргентинскиот репрезентативец Лука Вилдоза ја круниса одличната акција на новиот шампион на 3 секунди до крајот за победа во финалето.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *