Базел пукна петарда, Арсенал убедлив во Франкфурт, мајсторија на Чичарито (Видео)

Лигата на Европа почна ефикасно и со многу очекувани резултати.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *