Бебе жирафа во зоолошката во Мемфис крстено по дебитантот на годината во НБА

Голема чест за младата ѕвездата на Гризлис.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *