Бејл конечно си оди од Реал, Лондон ќе биде неговата старо-нова дестинација

Кралскиот клуб најде начин да се ослободи од најскалиот фудбалер кој дремеше на клупата за резерви.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *