Бејл: Подобар сум од Куртоа!

Велшанецот со интересни детали од соблекувалната на Реал Мадрид.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *