Белерин го одбра Бетис благодарение на мобилна апликација

Трансфер кој дефинитивно ќе го промени фудбалот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *