Белингам како да има балканска „жичка“, фати пиво качен на грбот на Халанд, па „удри“ на прослава (Видео)

Англичанецот стана хит на социјалните мрежи

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *