Драма во Бурж Ел Араб – Братско реми на Русија и Белорусија

Поранешниот играч на Вардар, Данил Шишкарев, промаши зицер за победа на Русија, па мечот заврши нерешено 32:32.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *