Белорусите се загревање за Бундеслигата – Резервните тимови им се мераклии за голови

Се чека да почнат Германците, а дотогаш дневната понуда во Sport Life е претежно со мечеви од Белорусија и пријателски дуели

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *