Бенфика е малериште, го продаде Живковиќ во ПАОК, а тој ги исфрли од ЛШ (Видео)

До пред десет дена, Србинот беше член на лисабонскиот клуб, но вечерва тој со гол против Бенфика го однесе ПАОК на чекор од групната фаза во ЛШ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *