Бенфика и со играч повеќе фатена во Змејското гнездо – Порто ја освои двојната круна (Видео)

Популарните Змаеви од Порто вечерва приредија голем подвиг во Коимбра и со победа од 2:1 го освоија пехарот во португалскиот куп

Слични вести...