Беретини се предаде без борба, Циципас ќе му биде противник на Надал

Италијанецот се здоби со слична повреда како онаа на Ѓоковиќ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *