Берлински блиц-криг на Херта – За 60 секунди го фрлија Унион во двоен нокдаун (Видео)

Ведат Ибишевиќ и Доди Лукебакио погодија во рок од една минута, а домаќините водат со 2:0 по еден час игра

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *