Беше најскап играч во Бундеслигата – Баерн ќе се раздели со својата амајлија

Ќе зи замине играчот што ја чека деветтата шампионска круна, а има два трофеи од ЛШ и пет пехари од Германскиот куп.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *