Беше соиграч на Серхио Рамос и Дани Алвеш, а денес работи како келнер и е без дел од ногата

Тажна е судбината на Уругваецот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *