Бесни и опасни се Биковите од Лајпциг, го испратија фаворитот Атлетико дома (Видео)

Германскиот тим одигра одличен меч и со победа од 2:1 се избори за историско полуфинале против ПСЖ во Лигата на шампионите.

Слични вести...