Бет Билдер шоу: Десет различни комбинации, коефициентите достигнуваат и до 28!

Шпанија и Франција ќе водат фудбалска битка за пласман во финалето на Европското првенство во Германија. Вистински предизвик е да се погоди кој ќе победи, а во Sport Life покрај стандарниот Специјален Сингл, тука е и атрактивниот Бет Билдер.

Дури 10 различни комбинации има во понудата на кои коефициентите се движат од 17 до 28.

Комбинацијата Шпанија да победи и да изведе над 1,5 корнери во двете полувремиња, плус да има повеќе од 2,5 офсајди на мечот и Јамал да упати барем еден удар во рамките на голот носи квота од 17.

Ако двете екипи постигнат гол, двете екипи да изведат над 4,5 корнери, двете екипи да добијат барем по еден картон и да има над 2,5 офсајди се вреднува со коефициент од 20.

Дури 28 е квотата за Мората, Јамал, Мбапе и Бембеле, сите четворица посебно да упатат над 1,5 шутеви кон противничкиот гол.

- Оглас -

Најнови вести