Би било прекрасно да се види: Барса ќе ги спои браќата Гасол?

Пау веќе е во Блауграна, се чека Марк

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *